ANASAYFA2021-10-01T16:04:22+00:00

FixPro A.Ş. 2013 yılında kurulmuş, Balıkesir merkezli bir ithalat-ihracat ve mümessillik firmasıdır. Türkiye distribitörü olduğu markalar arasında Spit (Teknik Hırdavat), Kema (Kimyasallar), MASCOT® (İş güvenlik giysileri) gibi kendi alanlarında dünya lideri markalar vardır.

Spit, 1951 yılından beri faaliyet gösteren, yüksek kaliteli teknik hırdavat ürünleri üreten, Fransa merkezli bir firmadır. 1986 yılında Amerikan ITW firması Spit firmasını bünyesine katarak yayılmasını ve gelişmesini hızlandırmıştır.

ITW, 57 ülkede faaliyet gösteren, 50.000 den fazlakişiye istihdam sağlayan, elinde 17.000 den fazla patent bulunduran büyük hacimli bir firmadır.

Genç ve eğitimli ekibimiz ile gerek şantiyelerde gerekse bayilerimizde Spit markasının hak ettiği değeri edinmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Detaylı spit ürünleri için tıklayın!

Mantolama

Isı yalıtım uygulamalarınızda çivi, dübel ve uygulama tabancaları ile daha hızlı ve güvenli bir sonuç alın.

Çivi Çakma

Betonarme, çelik ve ahşap gibi tüm yüzeylere çivi uygulamalarınızı daha hızlı, güvenli ve ekonomik bir hale getirin. Barutlu, ve gazlı tabanca seçenekleri çalışma koşullarınıza göre en uygunu seçin.

Kimyasal Dübel

Yapısal epoksi uygulamalarınızda daha kısa sürede daha iyi sonuç ile zamandan tasarruf ederek yapılarınızı daha güvenli hale getirin.

Klipsli Dübel

Kaba ve ince inşaat işlerde kolay uygulanabilen mekanik dübeller ile daha fazla yükü daha güvenli bir şekilde taşıtın. Dış cephe, alçıpan-aksesuar bağlantılarnızı daha güvenli hale getirin.

El Aletleri

Elektrikli, şarjlı vidalamar, kesme aletleri, lazer ölçüm aletleri ile ince işçilikte çıtayı daha yüksekte tutun.

KATALOĞU İNCELEYİN

Sektörümüzde maliyet odaklı projeler için Avrupa’dan ithal malzemelerin pahalı kalması sebebi ile kendi marka ve tasarımlarımızı Taiwan ve Çinde ürettirerek ithalat ve dağıtımlarını yapmaktayız.

FixPro tescilli markamız ile, gazlı çivi çakma tabancaları, beton ve çelik çivileri, gaz kartuşları ve havalı tabancaları ürettirmekteyiz. Üretim hattımızda Enjeksiyon makinaları, beton çivisi üretim ve plastiğe dizme makine parkımız bulunmaktadır.

FIXPRO ürünleri için tıklayınız

Tek makina ile hem çivi hem de mantolama dübeli çakabilme imkanı sağlayan FX100 gazlı tabanca ile tek şarda 1100 adet çivi çakın!

Daha fazla FixPro için

Ürün Kataloğu
Sanal Mağaza
Mobil Uygulama

ITW Spraytec Nordic, 56 ülkede 51.000’den fazla çalışanı olan çokuluslu bir ABD şirketi olan 2001’den beri ITW’nin firmalarından biridir.  ITW Spraytec firması Kema, KemLock, FoodLube, Rocol LPS gibi alanında lider bir çok yağlama, aşınma önleyici, hata bulma, bakım ve montaj ürünleri geliştirmekte ve pazarlamaktadır.

1975 yılında kurulmuş firmanın ürünleri özellikle Rüzgar Türbinleri kurulum ve bakım alanlarında pazar lideridir

Türkiye Distribütörü FixPro AŞ dir.

Detaylı kema ürün katalogları için tıklayın!

RGA-1100 Regular Grade Anti-Seize Paste

RGA-1100 and RG-1100 are superior anti-seize and extreme pressure lubricants formulated to protect metal parts against rust, corrosion and seizure.

Fine metallic and graphite particles in a special grease protect parts in high pressure and corrosive environments.

They enable faster disassembly when repairs are needed, even after exposure to high temperatures and resist strong alkaline solutions, most chemical and acid vapors, road salt, steam, salt water and iodized water.

HTS-1400 High Temp Anti-Seize Paste

HTS-1400 is a copper-free anti-seize lubricant with countless uses.

This product contains fine particles of stainless steel and other metals in a special carrier oil, making them great for areas with high pressures and to counteract seizing. Use on bolts, nuts, pump fittings, shafts, gasket, fittings, pins and grooves.

ZN-595 Cold Galvanizer

ZN-595 protects against corrosion on all metal surfaces, even without after treatment, offers all the benefits of hot dip galvanizing and provides a smooth, uniform coating suitable for painting. Use for surface care of metal and galvanized parts and to repair scratches on galvanized surfaces. Suitable for use in pipe bendings, heat exchangers, oil coolers and on other types of equipment that are exposed to thermal changes as well as fittings on steel constructions, drilled holes and welds in connection with grating and steel constructions

FixPro, sektöründe dünya lideri iş güvenlik kıyafetleri MASCOT Markasının Türkiye Distribütörüdür.
Mascot, Danimarka merkezli 1982 de kurulmuş, 3000 den fazla çalışanı ile inşaat, lojistik ve hemen tüm endüstriyel sektörler için özel ve yüksek 
kaliteli iş güvenlik kıyafetleri üreticisidir. 24,000 den fazla kalem ve 4.3 milyon adetten fazla stok tutarak Avrupa’nın en büyük iş güvenlik kıyafetleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Vestas, Siemens, Audi, Mercedes, Boeing, AirBus gibi dünya devi firmalarının iş güvenlik kıyafetleri konusunda tek tedarikçisidir.

Daha fazla bilgi için mascot web sitesine gidiniz
 • Saplamalar

 • Civatalar

 • Ahşap Çivileri

 • Beton Çivileri

 • İnşaat Çivileri

 • Tavlı Tel

 • Pullar

 • Fırçalar

 • Aluminyum Merdivenler

 • Kimyasal Dübeller

 • Hırdavat Ürünleri

 • Plastik Ürünler

 • BigBags

Detaylı Bilgi için tıklayınız